Dlaczego Wordpress? | LucasWebArt

Dlaczego WordPress? Dlaczego WordPress?

Sprawdź czy to rozwiązanie dla Ciebie

WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) dla stron internetowych. Pozwala on osobom nie posiadającym wiedzy technicznej zarządzać własną stroną i w łatwy sposób ją rozbudowywać. W kilkunastu punktach postaram się przedstawić zalety i wady tego rozwiązania. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję czy Twoja strona może być zbudowana w oparciu o tę platformę, czy lepiej poszukać innego rozwiązania.

Zalety WordPressa:

1) Łatwy w obsłudze

WordPress jest chyba najłatwiejszym i najbardziej intuicyjnym CMSem istniejącym na rynku. Wyznacza pewne standardy, które inne platformy lepiej lub gorzej starają się kopiować.

2) Łatwy w rozbudowie i w modyfikowaniu

To co czyni WordPressa potężnym narzędziem to wykorzystywanie szablonów (ang. templates) i wtyczek (ang. plugins). Szablon to coś takiego co nadaje Twojej stronie konkretny wygląd i strukturę. Istnieje tysiące gotowych szablonów w internecie, część z nich jest darmowa, a część płatna. Wtyczki służą z kolei do dodawania do strony dodatkowych funkcjonalności, których nie posiada podstawowy silnik WordPressa (np. kreator formularzy, slider zdjęć, kreator tabelek, automatyczne backupy strony i wiele innych). Część wtyczek jest darmowa, część jest płatna.

3) Darmowy system oparty na licencji GNU General Public License v2.0 ( https://pl.wikipedia.org/wiki/GNU_General_Public_License )

Sam silnik WordPressa jest darmowy. Również wiele gotowych szablonów i pluginów jest darmowa. Niemniej jeśli zdecydujesz się na płatny szablon lub plugin to nic nie szkodzi, ceny płatnych dodatków do WordPressa nie są wysokie i wahają się najczęściej w przedziale kilkunastu do kilkudziesięciu dolarów.

4) Społeczność

WordPress posiada ogromną społeczność, która dzieli się swoją wiedzą w internecie. Jeśli napotkasz na jakiś problem to prawie na 100% ktoś już miał identyczny lub podobny problem i opisał go w internecie, a inni pomogli mu znaleźć jego rozwiązanie.

5) Częste aktualizacje
W chwili obecnej nad WordPressem pracuje kilkuset programistów z całego świata (więcej informacji znajdziesz na stronie https://automattic.com/about/ ). Dzięki temu system ten jest ciągle rozwijany, unowocześniany, a znalezione luki bezpieczeństwa bardzo szybko łatane. Dodatkowo od wersji 3.7 aktualizacje w WordPressie są automatyczne.

6) Niestandardowe funkcjonalności

Często się okazuje, że Twoja strona potrzebuje niestandardowych funkcjonalności. Przy innych systemach prawdopodobnie będziesz musiał zatrudnić programistę lub cały zespół, który taką nową funkcjonalność zaprogramuje. Będzie to drogie rozwiązanie i czasochłonne. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku WordPressa. Jest spora szansa, że funkcjonalność której potrzebujesz już ktoś napisał i udostępnił w internecie w formie gotowej do instalacji wtyczki. Jeśli jednak okazałoby się, że takiej funkcjonalności nigdzie nie ma to nic nie stoi na przeszkodzie, aby programista napisał wtyczkę specjalnie dla Ciebie. Pisanie wtyczek pod WordPressa jest względnie łatwe, dlatego cenowo takie rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystniejsze niż w przypadku innych platform, które są bardziej skomplikowane i posiadają mniej specjalistów niż WordPress.

7) Kto korzysta z WordPressa?

Odpowiadając nieco przekornie można napisać, że wszyscy 🙂 Oczywiście są obszary w których WordPress się nie sprawdzi, ale jeśli jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą te obszary prawdopodobnie Cię nie dotyczą. Z WordPressa korzystają nie tylko blogerzy i małe firmy, ale również duże korporacje, w tym znane i prestiżowe gazety i czasopisma. Poniżej wklejam nazwy kilku znanych marek, których zapewne byś nie podejrzewał, że ich strony stoją na WordPressie 😉

BBC America
http://www.bbcamerica.com/

Bloomberg Professional Services
https://www.bloomberg.com/professional/

Sony Music
https://www.sonymusic.com/

Microsoft News Center
https://news.microsoft.com/

The Walt Disney Company
https://thewaltdisneycompany.com/

Facebook Newsroom
https://newsroom.fb.com/

Mercedes-Benz
https://www.mercedes-benz.com/en/

Harvard Gazette
https://news.harvard.edu/gazette/

Time
http://time.com/

Fortune
http://fortune.com/

Jak widać nawet takie tytuł prasowe jak Time lub Fortune, dzięki dodatkowym wtyczkom optymalizującym stronę (m.in. dobre cachowanie) są w stanie obsłużyć bardzo duży ruch.

Wady WordPressa

1) Modyfikacje

Pomimo tego, że WordPress łatwo poddaje się modyfikacjom to niektóre zmiany funkcjonalne lub graficzne wymagają przynajmniej podstawowej znajomości HTMLa, CSSa i PHP. W takich sytuacjach taką zmianę lepiej zlecić osobie, która się na tym zna.

2) Bezpieczeństwo

WordPress jest najpopularniejszym CMSem na świecie. Jego kod źródłowy jest otwarty i powszechnie dostępny. Skutkuje to tym, że wielu hakerów próbuje znaleźć lukę w kodzie, która umożliwiłaby włamanie na stronę lub po prostu jej popsucie. Aby zabezpieczyć się przed tym zagrożeniem należy często aktualizować WordPressa (na szczęście od niedawna WordPress robi to sam), a także regularnie robić backupy strony, dzięki którym w razie razie utraty strony będzie można ją w kilka minut odtworzyć z backupu.

3) Automatyczne aktualizacje

Z jednej strony to zaleta WordPressa, która czyni go bardziej bezpiecznym i nie wymaga zaangażowania użytkownika. Z drugiej strony może się zdarzyć, że taka aktualizacja popsuje nam stronę bo np. jakaś wtyczka z której korzystamy okaże się niekompatybilna z najnowszą wersją jądra WordPressa. Aby się przed tym zabezpieczyć dobrze jest korzystać ze sprawdzonych pluginów, ciągle rozwijanych, a także posiadać backup strony. Można również posiadać developerską (testową) wersję strony, na której można testować wszystkie aktualizacje, a na produkcyjnej wersji instalować aktualizacje ręcznie, dopiero po przetestowaniu. Dobrze również mieć pod ręką zaprzyjaźnionego programistę znającego WordPressa, czasem niekompatybilną wtyczkę można łatwo naprawić zmieniając kilka czy kilkanaście linijek kodu PHP lub JavaScript.

4) Struktura kodu PHP i jego semantyczność

Niektórych programistów, purystów językowych może drażnić struktura kodu, możliwość używania funkcji zamiast klas, a przede wszystkim wymieszanie części frontendowej i backendowej w jednym pliku, co w WordPressie się zdarza. Co prawda dla Klienta i wyglądu strony nie ma to większego znaczenia, ale możesz usłyszeć od niektórych programistów, że WordPress jest brzydko napisany i częściowo będzie to prawda. Na szczęście powoli się to zmiana i w kolejnych wersjach WordPressa takich „brzydkich” fragmentów kodu jest coraz mniej.

Widać zatem, że WordPress nie jest narzędziem idealnym, pomimo wielu zalet posiada też kilka wad. Moim osobistym zdaniem zalety tego systemu zdecydowanie przewyższają wady, i jeśli potrzebujesz strony dla swojej firmy lub organizacji to WordPress może okazać się bardzo dobrym wyborem, który pozwoli zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy i czasu.

Szablony PremiumSzablony Premium

WordPress spośród wszystkich CMSów na rynku posiada największą na świecie bazę gotowych szablonów (zwanych również motywami), atrakcyjnych, nowoczesnych i przygotowanych przez profesjonalistów. Dzięki temu koszt zbudowania atrakcyjnego i jednocześnie całkiem skomplikowanego serwisu internetowego staje się znacząco niższy, a czas realizacji krótszy.

Wystarczy, że wybierzesz jeden z bazy ponad 16 000 szablonów PREMIUM*, którą Ci udostępniam poniżej i prześlesz mi URL szablonu, który Cię zainteresował:

Pamiętaj, WordPress jest elastycznym narzędziem, więc jeśli będziesz potrzebował niewielkich modyfikacji wybranego szablonu (np. zmienić kolor lub wielkość jakiegoś elementu, przesunąć go lub ukryć) to w większości przypadków wykonam to dla Ciebie bez żadnych dodatkowych opłat 🙂

Licencja zakupionego szablonu wędruje do Ciebie. Nigdy nie używam ponownie tej samej licencji dla innych klientów.

WtyczkiWtyczki

Wtyczka WordPress to skrypt PHP rozszerzający bądź modyfikujący podstawowe funkcje platformy WordPress. To dzięki wtyczkom możemy dopasowywać stronę postawioną na WordPressie do własnych potrzeb.

Sama platforma WordPresse ma stosunkowo ograniczone funkcjonalności. Owszem, postawimy na niej prostą stronę, ale to dopiero instalacja wtyczek czyni z niej potężne narzędzie, które sprosta oczekiwania różnych użytkowników.

Na oficjalnej stronie platformy WordPress widnieje informacja, że istnieje ponad 53 tysiące bezpłatnych wtyczek. Większość z nich mogę zainstalować i skonfigurować na Twojej stronie. Co mogą robić wtyczki? Niemal wszystko. Poniżej znajdziesz najczęstsze funkcjonalności o które możesz wzbogacić swoją stronę dzięki wtyczkom:

 • osadzanie formularzy na stronie
 • osadzanie filmów na stronie
 • galerie i karuzele zdjęć
 • osadzanie map Google na stronie
 • ankiety
 • optymalizacja strony pod kątem szybkości wczytywania
 • optymalizacja strony pod kątem SEO
 • dodawanie do strony takich elementów jak akordeony, taby, tabelki
 • tworzenie wielojęzycznych stron
 • przekształcenie platformy WordPressa w sklep internetowy
 • tworzenie backupów
 • zwiększanie bezpieczeństwa strony poprzez dodatkowe zabezpieczenia

i wiele, wiele innych.

Jeśli zamówisz Ofertę Basic zainstaluję i skonfiguruję dla Ciebie 3 dowolnie wybrane wtyczki (z wyłączeniem wtyczki wCommerce i wtyczek do tworzenia stron wielojęzycznych). Jeśli wybierzesz Ofertę Gold lub Platinum będziesz mógł wybrać odpowiednio aż 25 lub 40 wtyczek, które wzbogacą Twoją stronę. Łącznie z wtyczkami umożliwiającymi zbudowanie serwisu posiadającego kilka wersji językowych.

Wtyczkę wCommerce instaluję i konfiguruję za darmo jedynie gdy zmówisz Ofertę Platinum. Przy Ofercie Gold za instalację i konfigurację wCommerce należy dopłacić 500 zł netto. Przy Ofercie Basic nie instaluję tej wtyczki.

SzablonySzablony

WordPress spośród wszystkich CMSów na rynku posiada największą na świecie bazę gotowych szablonów (często nazywanych również motywami), atrakcyjnych, nowoczesnych i przygotowanych przez profesjonalistów. Dzięki temu koszt zbudowania atrakcyjnego i jednocześnie całkiem skomplikowanego serwisu internetowego staje się znacząco niższy, a czas realizacji krótszy.

Wystarczy, że wybierzesz jeden z bazy ponad 5000 szablonów, którą Ci udostępniam poniżej i prześlesz mi adres URL szablonu, który Cię zainteresował:

Pamiętaj, WordPress jest elastycznym narzędziem, więc jeśli będziesz potrzebował niewielkich modyfikacji wybranego szablonu (np. zmienić kolor lub wielkość jakiegoś elementu, przesunąć go lub ukryć) to w większości przypadków wykonam to dla Ciebie bez żadnych dodatkowych opłat 🙂

PIWIKPIWIK

PIWIK jest to aplikacja webowa napisana w PHP służąca do śledzenia ruchu na stronie internetowej. Często jest uważana za alternatywę dla Google Analytics, która w przeciwieństwie do usługi Google zapewnia pełną kontrolę nad gromadzonymi danymi (przechowywane są one lokalnie na serwerze). Dodatkowo interfejs PIWIKa dla wielu użytkowników wydaje się bardziej intuicyjny i przyjazny w porównaniu do Google Analytics.

Demo PIWIKa można obejrzeć na stronie http://demo.piwik.org/

Obsługa stronyObsługa strony

Jeśli zdecydujesz się na zakup strony internetowej u mnie, automatycznie otrzymujesz zniżkę na stałą obsługę Twojej strony.

Zniżka ta wynosi 10% w przypadku gdy wybierzesz Ofertę Basic lub 20% jeśli wybierzesz Ofertę Gold lub Platinum. Stała obsługa Twojej strony to ustalony pakiet godzin w miesiącu (minimum 5 h), w którym wykonuję prace na Twojej stronie. W zakres tej pracy może wchodzić:

 • aktualizacja treści na stronie
 • aktualizacja treści na Twoim fanpage na Facebooku
 • programowanie i dodawanie nowych funkcjonalności do Twojej strony
 • przygotowywanie mailingów i wysyłka do Twoich Klientów
 • szybka interwencja w razie problemów technicznych ze stroną
 • odzyskiwanie strony z backupu jeśli zaszłaby taka potrzeba
 • konsulting i doradztwo IT

Moja standardowa stawka za godzinę pracy to 100 zł netto. Zamawiając u mnie stronę www i przy stałej współpracy zapłacisz 90 lub 80 zł.

Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na obsługę Twojej strony do końca 2017 roku to zainstaluję i skonfiguruję na Twoim serwerze zaawansowaną wtyczkę do wysyłki mailingów -> Newsletters.

Ta potężna wtyczka w połączeniu z możliwościami serwera, który Ci oferuję może wysyłać do 2000 e-maili na dobę. Nie ma limitów na ilość subskrybentów w Twojej bazie.

Wtyczka będzie zintegrowana z Twoim panelem administracyjnym strony i nie będzie generowała żadnych dodatkowych miesięcznych opłat. Będziesz mógł nie tylko łatwo i szybko wysyłać mailingi do Twoich subskrybentów, ale również śledzić statystyki oglądalności i klikalności Twoich mailingów.

Czy to się opłaca? Oczywiście. Komercyjne rozwiązania, jak chociażby najbardziej popularny system Freshmail mają ustawiony limit na maksymalnie 500 odbiorców i 2000 e-maili miesięcznie (wersja darmowa). Mając już 600 odbiorców musiałbyś zapłacić 50 zł miesięcznie, a mając 1100 odbiorców zapłacić 80 zł miesięcznie.

Mając własny system do wysyłki newsletterów mógłbyś wysyłać do 2000 e-maili do 2000 odbiorców, nie miesięcznie, a każdego dnia!

KontaktKontakt

Oferta Platinum

Oferta, którą wybrałeś to Oferta Platinum.

Wypełnij proszę poniższy formularz, a skontaktuję się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia.

Nie wiesz jak sporządzić taki BRIEF? Nic nie szkodzi, wzór dokumentu możesz pobrać z mojej strony → wzór dokumentu (wersja docx lub wersja pdf) , i na jego podstawie przygotować swój własny


KontaktKontakt

Oferta Gold

Oferta, którą wybrałeś to Oferta Gold za 1390 zł netto*.

Wypełnij proszę poniższy formularz, a skontaktuję się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia.

Szablon dla swojej strony możesz wybrać spośród 16 000 szablonów PREMIUM* dostępnych pod adresami:

Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny szablon wklej kilka adresów, a pomogę Ci dokonać wyboru. Możesz również to pole pozostawić puste, a wyboru dokonać później.KontaktKontakt

Oferta Basic

Oferta, którą wybrałeś to Oferta Basic za 290 zł netto*.

Wypełnij proszę poniższy formularz, a skontaktuję się z Tobą w przeciągu 24 godzin w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia.

Szablon dla swojej strony możesz wybrać spośród ponad 5000 szablonów dostępnych pod adresem:

Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny szablon wklej kilka adresów, a pomogę Ci dokonać wyboru. Możesz również to pole pozostawić puste, a wyboru dokonać później.HostingHosting

Serwery, które oferuję moim Klientom posiadają bardzo dobre parametry przy relatywnie niskich cenach. W przeciwieństwie do wielu innych firm oferujących hosting, wszystkie maszyny zlokalizowane są w profesjonalnej serwerowni na terenie Warszawy ATMAN, a nie zagranicą.

Dodatkową cechą wyróżniającą oferowany przeze mnie hosting jest obsługa wielu nowoczesnych technologii, niedostępna u większości innych dostawców. Wśród tych technologii są: Node.js, Python, Ruby, Perl, a także obsługa baz MongoDB.

Wykorzystywany serwer httpd to Nginx, dużo szybszy niż Apache stosowany przez konkurencję. Jednocześnie serwer ten wspiera pliki .htaccess znane przede wszystkim z Apache.

Poczta dostępna jest przez IMAP i POP3 z szyfrowaniem SSL/TLS, a także przez WWW (webmail).

Hosting Basic
80 zł netto
lub
0 zł za pierwszy rok przy zamówieniu strony internetowej
najlepszy
dla małych firm

 • 10 GB pojemność serwera
 • Transfer miesięczny
  bez ograniczeń
 • Ilość stron hostowanych na serwerze 10
 • Ilość skrzynek e-mail
  10
 • Wersje PHP: 5.6, 7.0, 7.1
 • Dostęp FTP
 • Ilość baz MySQL 5.7
  5
 • Ilość baz PostgreSQL 9.4
  1
 • Ilość baz MongoDB 3.2
  0
 • Limit pamięci RAM 1 GB
 • Procesy systemowe 25
 • Limit interpretatorów PHP: 4
 • Gwarantowana dostępność
  na poziomie 99,50 %
Hosting Gold
120 zł netto
lub
0 zł za pierwszy rok przy zamówieniu strony internetowej
najlepszy dla małych i średnich firm

 • 20 GB pojemność serwera
 • Transfer miesięczny
  bez ograniczeń
 • Ilość stron hostowanych na serwerze bez ograniczeń
 • Ilość skrzynek e-mail
  bez ograniczeń
 • Wersje PHP: 5.6, 7.0, 7.1
 • Dostęp SSH i FTP
 • Repozytoria GIT, SVN i HG (Mercurial)
 • Ilość baz MySQL 5.7
  bez ograniczeń
 • Ilość baz PostgreSQL 9.4
  bez ograniczeń
 • Ilość baz MongoDB 3.2
  bez ograniczeń
 • Limit pamięci RAM 1 GB
 • Procesy systemowe 25
 • Limit interpretatorów PHP: 4
 • Gwarantowana dostępność
  na poziomie 99,50 %
Hosting Platinum
480 zł netto
lub
0 zł za pierwszy rok przy zamówieniu strony internetowej
najlepszy dla średnich i dużych firm

 • 200 GB pojemność serwera
 • Transfer miesięczny
  bez ograniczeń
 • Ilość stron hostowanych na serwerze bez ograniczeń
 • Ilość skrzynek e-mail
  bez ograniczeń
 • Wersje PHP: 5.6, 7.0, 7.1
 • Dostęp SSH i FTP
 • Repozytoria GIT, SVN i HG (Mercurial)
 • Ilość baz MySQL 5.7
  bez ograniczeń
 • Ilość baz PostgreSQL 9.4
  bez ograniczeń
 • Ilość baz MongoDB 3.2
  bez ograniczeń
 • Limit pamięci RAM 4 GB
 • Procesy systemowe 100
 • Limit interpretatorów PHP: 15
 • Gwarantowana dostępność
  na poziomie 99,50 %

Cennik usługCennik usług

Cennik wykonania strony internetowej

Oferta Basic

590 290 zł netto

Atrakcyjna i nowoczesna strona posiadająca wszystko czego potrzeba, aby zaprezentować się w internecie.

Niezawodny hosting o pojemności 10 GB na szybkim dysku SSD BEZPŁATNIE przez 1 rok! Kliknij więcej, aby dowiedzieć się co go wyróżnia na tle tego co proponuje konkurencja.

Bezpłatna pomoc przy rejestracji i parkowaniu domeny.

Bezpłatne wypełnienie treścią do 8 podstron i strony głównej.

Instalacja certyfikatu SSL Let’s Encrypt na 1 domenę w cenie z cyklicznym darmowym odnawianiem.

Wybierz ZA DARMO jeden z ponad 5 000 szablonów. Kliknij więcej, aby poznać szczegóły oferty.

Instalacja statystyk odwiedziń na Twojej stronie (Google Analytics + PIWIK) w cenie. Jeśli nie wiesz czym jest PIWIK kliknij tutaj 🙂

Instalacja i konfiguracja do 3 wtyczek WordPressa gratis. Kliknij więcej aby poznać szczegóły.

Darmowa optymalizacja Twojej strony zgodna z wytycznymi narzędzia Google PageSpeed Insights

Jeśli zdecydujesz się na stałą obsługę strony dostaniesz 10% zniżki. Ale to nie wszystko. Kliknij więcej, aby poznać dodatkowe korzyści 🙂

Oferta Gold

1690 1390 zł netto

Zawartość Oferty Basic + pojemniejszy serwer + dodatkowe funkcjonalności i usługi

Najczęściej wybierana Oferta przez małe i średnie firmy.

Niezawodny hosting o pojemności 20 GB na szybkim dysku SSD BEZPŁATNIE przez 1 rok! Kliknij więcej, aby dowiedzieć się co go wyróżnia na tle tego co proponuje konkurencja.

Bezpłatna pomoc przy rejestracji i parkowaniu domeny.

Bezpłatne wypełnienie treścią do 15 podstron i strony głównej.

Bezpłatne 3 godziny konsultacji i wsparcia technicznego przez 3 miesiące od wykonania strony.

Instalacja certyfikatu SSL Let’s Encrypt (na każdą domenę jaką będziesz posiadał) w cenie z cyklicznym darmowym odnawianiem.

Wybierz ZA DARMO jeden z ponad 16 000 szablonów PREMIUM. Kliknij więcej, aby poznać szczegóły oferty.

Instalacja statystyk odwiedziń na Twojej stronie (Google Analytics + PIWIK) w cenie. Jeśli nie wiesz czym jest PIWIK kliknij tutaj 🙂

Instalacja i konfiguracja do 25 wtyczek WordPressa gratis. Kliknij więcej aby poznać szczegóły.

Czy Twoja firma posiada własny fanpage na Facebooku? Jeśli nie, to wybierając ofertę Gold założenie fanpage'a dostaniesz w cenie.

Darmowa optymalizacja Twojej strony zgodna z wytycznymi narzędzia Google PageSpeed Insights

Jeśli zdecydujesz się na obsługę strony dostaniesz 20% zniżki. Ale to nie wszystko. Kliknij więcej, aby poznać dodatkowe korzyści 🙂

Oferta Platinum

od 4900 4200 zł netto

Zawartość Oferty Gold + pojemniejszy serwer + unikalny projekt graficzny strony na zamówienie + jeszcze więcej ekstra funkcjonalności

Niezawodny hosting o pojemności 200 GB na szybkim dysku SSD BEZPŁATNIE przez 1 rok! Kliknij więcej, aby dowiedzieć się co go wyróżnia na tle tego co proponuje konkurencja.

Bezpłatna pomoc przy rejestracji i parkowaniu domeny.

Bezpłatne wypełnienie treścią do 20 podstron i strony głównej.

Bezpłatne 5 godzin konsultacji i wsparcia technicznego przez 6 miesięcy od wykonania strony.

Instalacja certyfikatu SSL Let’s Encrypt (na każdą domenę jaką będziesz posiadał) w cenie z cyklicznym darmowym odnawianiem.

Grafik przygotuje dla Ciebie wyjątkowy i unikalny projekt graficzny strony, jak go potnę do kodu HTML/CSS/JS i zintegruję z platformą WordPress Twojej strony 🙂

Instalacja statystyk odwiedziń na Twojej stronie (Google Analytics + PIWIK) w cenie. Jeśli nie wiesz czym jest PIWIK kliknij tutaj 🙂

Instalacja i konfiguracja do 40 wtyczek WordPressa gratis. Kliknij więcej aby poznać szczegóły.

Czy Twoja firma posiada własny fanpage na Facebooku? Jeśli nie, to wybierając ofertę Platinum założenie fanpage'a dostaniesz w cenie.

Darmowa optymalizacja Twojej strony zgodna z wytycznymi narzędzia Google PageSpeed Insights

Jeśli zdecydujesz się na obsługę strony dostaniesz 20% zniżki. Ale to nie wszystko. Kliknij więcej, aby poznać dodatkowe korzyści 🙂